Yabancı Dil

İNGİLİZCE MUAFİYET HAZIRLIK SINAVI KURSU

Eğitim İçeriği

Bu eğitim, İngilizce dil eğitimi zorunlu olan üniversitelerin yabancı dil hazırlık okulunu başarıyla atlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Katılımcıların kazandıkları üniversitelerin hazırlık sınavlarına göre eğitim içeriği değişmektedir. Üniversitelerin genel olarak hazırlık sınavının içeriği aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:
Dil Bilgisi
Kelime Bilgisi
Okuduğunu Anlama
Dinlediğini Anlama
Yazma
Konuşma

Kimler Başvurabilir

Üniversitelerin İngilizce hazırlık zorunluluğu olan bölümlerden birine yerleşen ve İngilizce hazırlık muafiyet ve seviye belirleme sınavlarında başarılı olmak isteyen üniversite öğrencileri bu kursa katılabilir.

Detaylı Eğitim İçeriği

Katılımcıların eğitim görmeye başlayacakları üniversitelerin hazırlık sınavlarına göre çalışma sistemi belirlenecektir. Eğitim, genel hazırlık sınavlarının içerikleri, dilbilgisi konularının anlatımı, kısa tekrarı, soru çözümleri ve sınav içeriğindeki tüm soru çeşitlerinin anlatımı, analizleri ve soru çözümlerini kapsamaktadır.

Kazanımlar

Katılımcılar kursta edindikleri dil becerileri sayesinde İngilizce hazırlık muafiyet ve düzey belirleme sınavlarında başarılı olarak bölümlerinde devam edebilecekler veya hazırlık eğitimine üst seviyelerden başlayarak buradaki eğitimlerini daha kısa sürede tamamlayabileceklerdir.

Eğitmenler

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu akademik kadrosu tarafından bu eğitim verilecektir.
TÜM EĞİTİMLER

Benzer Eğitimler

ARAPÇA DİL KURSU

Yabancı Dil
72 Saat /12 Hafta Pazar 09:30-16:00
Online

Bu eğitim, katılımcıların Arapça dil seviyelerini artırmayı amaçlamaktadır. Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma becerileri dengeli bir şekilde geliştirilir.

Eğitim Detayları

GENEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Yabancı Dil
72 Saat /12 Hafta Cumartesi 09:30-12:30 Pazar 09:30-12:30
Online

Bu eğitim, katılımcıların İngilizce dil seviyelerini artırmayı amaçlamaktadır.

Eğitim Detayları

MESLEKİ İNGİLİZCE YAZIŞMA EĞİTİMİ

Yabancı Dil
12 Saat
Online

Mesleki İngilizce yazışma eğitimi, katılımcıların çalıştıkları meslek gruplarındaki ihtiyaç duydukları İngilizce yazışma...

Eğitim Detayları
Eğitim Tarihi / Süresi

01/03/2021
14 saat /2 Hafta Cumartesi 09:30-12:30 Pazar 09:30-13:30

Eğitim Ücreti

400 TL (KDV Dahil)

Bu fiyat için son 5 saat!
Ön Kayıt Yaptırmak İstiyorum
6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.
Teşekkürler.
Ön Kayıt başvurunuz başarıyla alınmıştır.

Eğitim için yeterli katılımcı sayısına ulaşıldığında eğitim tarihi başlangıç bilgisi ve kesin kayıt işlemleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Bir hata oluştu.
Hemen Kayıt Ol Çantama Ekle
Bilgi Almak İstiyorum 
6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.
Mesajınız başarı ile iletildi!
Bir hata oluştu.